خانه / فروش حوله تن پوش / فروش حوله تن پوش با حداقل سود

فروش حوله تن پوش با حداقل سود

فروش حوله تن پوش با حداقل سود توسط گروه تولیدی حوله زرین ساپ در این سایت اینترنتی انجام می گیرد. فروش حوله های تن پوش چندی است که با افزایش فوق العاده ای رو به رو شده است به همین جهت است که تولید کنندگان این محصول را با حداقل سود به فروش می رسانند.

عرضه حوله تن پوش در انواع مختلف

حوله های تن پوش توسط تولید کنندگان بسیاری در سرتاسر کشور تولید می گردد. این نوع از حوله ها به صورت لباسی می باشند و می توانند پس از استحمام استراحتی دلچسب را برای شما عزیزان رقم بزنند.
عرضه حوله تن پوش از کلیه نقاط کشور به سراسر کشور انجام می شود. حوله های تن پوش از آنجا که حوله های پر فروشی هستند بسیار تولید و عرضه می گردند.

فروش حوله تن پوش فروش حوله تن پوش

اصطلاحات مهم و رایج در خرید حوله

Oeko-tex: این کلمه نشان دهنده تاییدیه خاصی در رابطه با بهداشت حوله می باشد. هر محصولی که این تاییدیه را داشته باشد هیچ گونه مشکل بهداشتی ندارد و با خیال راحت و اطمینان خاطر می توان محصول مورد نظر را استفاده نمود.
این تاییدیه برای افرادی که حساسیت های پوستی دارند بسیار می تواند مهم باشد.

Absorbency: بیان کننده جذب آب حوله می باشد.

(GSM(gram per squder meter: وزن حوله و پارچه را نشان می دهد که وزن کم اشاره به سبکی و نازکی حوله دارد و وزن بالا اشاره به حوله های ضخیم و سنگین وزن را دارد.

فروش حوله تن پوش فروش حوله تن پوش

فروش حوله تن پوش با حداقل سود

فروش حوله های تن پوش همراه با تنوع سایز بندی و رنگبندی صورت می گیرد. این نوع از حوله ها را می توانید با پایین ترین قیمت ها خریداری نمایید تا بسیاری از هزینه های خرید خود را کاهش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش حوله های استخری

بازار فروش حوله تن پوش اعلا

 گروه تولیدی زرین ساپ با هدف ترویج و رشد بازار فروش حوله تن پوش اعلا …