مقدمه:

شرکت تولیدی زرین ساپ در زمینه تولید انواع حوله، محصولات هتلی و سیسمونی فعالیت می کند. این شرکت جهت تولید محتوی برای سایتهای خود، در نظر دارد با افراد آشنا به کامپیوتر در زمینه word ( تایپ) بصورت غیر حضوری همکاری نماید.

لطفا با دقت تمام مطالب زیر را مطالعه نمائید.

لازم به توضیح می باشد که کلیت کار ساده و خیلی راحت است و نیاز به تمرین و تکمیل اطلاعات در زمینه کاری بوده که ما تمامی مراحل را برای شما آموزش می دهیم. شاید در ابتدای کار زمان زیادی از شما بگیرد ولی بعد از نوشتن چند تا مطلب، مطمئنا حرفه ای شده و بازدهی خوبی خواهید داشت.

مهارتهای لازم برای تولید محتوی:

۱-آشنایی با نرم افزار word

۲-نگارش خوب و دایره لغات وسیع

۳-تکمیل اطلاعات پیرامون موضوع مشخص شده که با مطالعه مختصر قابل حل می باشد.

همانطور که اشاره شد، کار بصورت غیر حضوری بوده و باید دارای کامپیوتر و یا لپ تاپ باشید. البته می توانید از طریق گوشی موبایل نیز کار کنید ولی باعث کندی کار و مستلزم زمان بیشتر می باشد.

قصد داشتیم آموزشها را بصورت حضوری و در محل دفتر انجام بدیم، ولی متاسفانه با وجود ویروس کرونا این امر ممکن نشد و مجبور هستیم تا اطلاع ثانویه بصورت مجازی با شما در ارتباط باشیم.

آموزش تولید محتوی:

از طرف شرکت موضوعی برای شما مشخص می شود و منابعی برای مطالعه و همچنین دیدن نمونه کاری معرفی می گردد که شما با دیدن آنها بسیاری از مسایل برایتان، قابل درک می باشد.

فرض می کنیم موضوع کاری شما (( حوله تبلیغاتی)) می باشد.

هر مقاله ای که خواهید نوشت باید ۸۰۰ کلمه ای بوده و دارای عنوان باشد که از طرف شرکت برای شما داده می شود.

در ابتدای کار باید چندین سرتیتر انتخاب کنید. برای اینکار کافیست به گوگل مراجعه کرده و بطور مثال عنوان ((قیمت حوله تبلیغاتی )) را تایپ نمایید. مطابق با تصویر زیر در آخر صفحه چندین پیشنهاد را برای شما خواهد داد.

نکته : دقت کنید به هیچ وجه از عناوینی که در آن نام برند خاصی را برده استفاده نکنید. بطور مثال حوله تبلیغاتی برق لامع

 

در صورت کم بودن تعداد پیشنهادی گوگل می توانید با اضافه کردن کلمات تجاری از قبیل: قیمت ارزان، خرید عمده، فروش عمده، کارخانه تولید و کلماتی از این قبیل که پیشنهاد گوگل می باشند را در اول و یا آخر عنوان اضافه نمایید.

برای پیدا کردن کلمات پیشنهادی گوگل می توانید در قسمت جستجو عنوان مد نظر را تایپ کرده و با زدن کلید space ( کلید فاصله ) در اول و یا آخر عنوان پیشنهادات گوگل را مشاهده نمایید. مطابق با تصویر زیر:

بعد از انتخاب سرتیتر مناسب، ۳ الی ۴ سطر در مورد سرتیتر مطلب مفید بنویسید. دقت کنید مطالبی که می نویسید باید برای خواننده جذاب بوده و مفید باشد.

سعی کنید از داستان یا سناریو ها بهره ببرید تا هر خواننده ای را مجذوب خود کند. یکی از بهترین سر تیتر ها سوالی می باشد. بعنوان مثال: چگونه می توان حوله تبلیغاتی را بصورت مستقیم از کارخانه تهیه کرد؟

از این قبیل سوالاتی استفاده کنید که خواننده بدنبال پاسخ آن هست و در متن سر تیتر بدرستی به سوال پاسخ دهید و توضیحاتی اجمالی در این مورد در اختیار خواننده قرار دهید.

بصورت کلی در مقالات باید دغدغه های مشتریان را مطرح کرده و برای آنها پاسخی درست بدهید.

در ادامه چندین سایت را برای شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید با دیدن نمونه های موجود، بهتر در امر تولید محتوی پیش بروید.

در داخل این سایت ها می توانید در قسمت برچسب، عناوینی که باید روی آنها کار کنید، پیدا کرده و با مطالعه دقیق آنها، اطلاعات خود را بالا برده و روش کار را زودتر یاد بگیرید.

سایت های مربوط به حوله:

Zarinsap.ir

Irtowel.ir

Zarrinholeh.com

Zarrinsap.com

Terryfabric.ir

سایت های مربوط به محصولات هتلی:

Hoteliproduct.ir

Hotelisaz.ir

Irhoteli.ir

سایت های مربوط به سیسمونی:

Sismonimarket.ir

Irsismoni.ir

بعد از نوشتن مطالب طبق آموزش ها در word ، فایل را از طریق واتس آپ به شماره ۰۹۱۴۴۱۳۶۵۶۰ ارسال نمایید.

 

نکته بسیار مهم: از هر گونه کپی پیست چه از سایت های ما و چه از سایر سایت ها خودداری کنید که در اینصورت مطلب ارسالی شما رد خواهد شد.

 

مسایل مالی:

هزینه ها برحسب تعداد مطالب محاسبه می شود. هر مطلب ۸۰۰ کلمه ای با فایل word  مبلغ ده هزار تومان خواهد بود که بعد از بررسی توسط واحد فنی مبلغ بحساب شما واریز می شود. شما می توانید با نوشتن مطالب بیشتر در آمد خود را بالا ببرید.

لازم بتوضیح می باشد که با پیشرفت کار و روند رو به رشد، سایت ها در اختیار شما قرار داده می شود تا درج مطلب را هم خودتان انجام دهید که در این صورت دستمزد کار افزایش می یابد.

اگر قصد همکاری دارید با ارسال یک نمونه مطلب ۸۰۰ کلمه ای بدلخواه در زمینه های ( حوله، محصولات هتلی، سیسمونی) همراه با مشخصات خود: ( نام و نام خانوادگی، میزان تحصیلات، آدرس، شماره تماس) در فایل word به شماره واتس آپ ۰۹۱۴۴۱۳۶۵۶۰ ارسال نمایید. (هزینه نمونه به حساب شما واریز خواهد شد)

کسانیکه در موارد زیر می توانند همکاری کنند، رزومه خود را به شماره بالا در واتس آپ ارسال کنند:

۱-فتوشاپ

۲-تولید محتوی با زبان انگلیسی

 

Call Now Buttonتماس بگیرید